Skautská klubovna v Bakovské ulici druhou adventní neděli a následující dny hostila již třetí ročník výstavy betlémů. Potěšilo nás, že jsme mohli 91 vystavených kusů a přiblížit tento vánoční symbol nejen široké veřejnosti, ale i žákům základní školy a dětem z obou mateřských školek. Návštěvníci mohli obdivovat betlémy nejen dřevěné a papírové, ale i ze šustí a dalších přírodních materiálů, pedigu, betlémy voskové, sádrové, velký keramický betlém inspirovaný obrázkem Josefa Lady a jeden čerstvě upečený betlém perníkový. K vidění opět byly i netradiční betlémy skautské. Pro děti byla připravena tvořivá dílnička a pro všechny čaj a cukroví. Rádi bychom touto cestou poděkovali těm, kteří nám s výstavou pomohli výrobou nebo zapůjčením betlémů a úřadu MČ Kbely za podporu, zapůjčení dekorací, doplňků a zajištění dozoru.